Laerskool Gene Louw

LAERSKOOL

GENE LOUW

PRIMARY

ONS STREWE – NA LIEFDE, GELOOF EN KENNIS | WE STRIVE – FOR LOVE, FAITH AND KNOWLEDGE

Ons Trotste Rugby Borge

Laerskool Gene Louw is trots op al hul sportspanne en beskou elke verteenwoordigende span as ambassadeurs van ons skool. Ons glo in ʼn gesonde balans tussen die akademiese, emosionele, fisiese en geestelike ontwikkeling van ʼn kind en bied ons leerders ʼn verskeidenheid buitemuurse aktiwiteite, onder leiding van top afrigters en opvoeders, om aan deel te neem.

Leerders kan aan die volgende aktiwiteite deelneem wat deur die skool aangebied word:

Rugby
Kobus Louw, klouw@genelouw.co.za

Netbal
Jana Schoeman, jschoeman@genelouw.co.za

Hokkie
Voné de Lange, vdelange@genelouw.co.za

Landloop
Eliska Groenewald, egroenewald@genelouw.co.za

Tennis
Jurgen Schietekat, jschietekat@genelouw.co.za

Atletiek
Marinda Strydom, mstrydom@genelouw.co.za

Krieket
Johan Bezuidenhoudt, jbezuidenhoudt@genelouw.co.za

Skaak
Liezl Farmer, lfarmer@genelouw.co.za

Junior Koor en Senior Koor
Marietjie Martinson, mmartinson@genelouw.co.za

Musiek
Lesse in skooltyd: Klavier, Blokfluit, Kitaar, Dwarsfluit en Musiekteater (Sang)
Marietjie Martinson, mmartinson@genelouw.co.za

Kuns
Kunsklasse na-ure (beperkte spasie, klein kwartaallikse fooi van toepassing)
Gr. 1 – Annelie Joubert, ajoubert@genelouw.co.za
Gr. 2 – Mariska Venter, mventer@genelouw.co.za
Gr. 3 – Elré Smit, esmit@genelouw.co.za

Gr. 4-7 – Zita van Zyl, zvanzyl@genelouw.co.za

Privaat Aktiwiteite
Om ons leerders groter blootstelling en ʼn wyer verskeidenheid opsies te bied, kan leerders ook aan die volgende aktiwiteite deelneem wat na-ure privaat aangebied word by die skool deur buite partye. Hierdie aktiwiteite is aan privaatfooie onderhewig.

Robotics
Erus Pretorius, info@robotixkids.co.za

Musieklesse
Privaat lesse, na ure: Klavier, Blokfluit, Kitaar en Musiekteater (Sang)
Marietjie Martinson, mmartinson@genelouw.co.za
Elzeth Germishuys, egermishuys@genelouw.co.za

Karate
Hennie Bosman, 021 913-3084

Bullzeye Boogskiet
Carlette, 083 406 1430

Ballet
Ruth Brown, 021 930-7723

Crafty Kids
Zita van Zyl, 084 059 3949

Modelling & Finishing School
Labarè Muggeridge, 082 785 7747

Eazy Stitch Kidz
Amelia Mongie, 084 504 9080

Energy Dansgroep
Teresia de Jongh-Duckitt, 083 540 1805

Yussuf Tennis Academy
Yussuf Barakafitye, 084 508 4465

Pottebakkery
Zita van Zyl, 084 059 3949

Noviekidz Dramagroep

Elré Smit, 076 378 6639                                                                                    Nina Smit, 062 089 7831

Hokkie-akademie
Voné de Lange, 082 214 7355

Rugby-akademie
Jaco van Schalkwyk, 083 410 8901

Netbal-akademie
Teresia de Jongh-Duckitt, 083 540 1805
Jana Schoeman, 079 878 8064

Vir meer inligting oor die privaataktiwiteite, kontak gerus die betrokke afrigter of organiseerder direk.

Add Your Heading Text Here

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.